Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reprezantace pod názvem Polobotky...

23. 6. 2008

V sobotu podvečer sehrála naše representace pod názvem Polobotky 4 zápsy na turnaji, který zařizoval Míra.

 Obrazek

První pokus dát dohromady reprezentaci týmu Bagru selhal, ale je dobrým impulsem do budoucna. Vyzkoušely se nové tváře, které si na turnajích za repre ještě nazahrály a mají tak velkou možnost se v letních turnajích představit i za tým FC Sibiř Brno.

Velmi krátké a stručné vyjádření k turnaji napsal Jura:

První zápas jsme pukli 3:0, to byla jasná nesehranost a taky asi nejlepší tým naší skupiny. Druhý zápas jsme prohráli 1:0 kvůli nešťastné ruce a nasledné penaltě. Třetí zápas jsme pukli 2:0, to jsme hráli s loňskými vítězi a prostě byli dobří. No a poslední jsme jen remizovali 0:0. Byli jsme lepší, ale já blbec jsem dal jen tyčku, místo abych nahrál Romanovi, který to moh dát do prázdné.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...a ja myslel, ze...

(Monty, 25. 6. 2008 8:52)

a ja myslel, ze jezdite turnaje vyhravat;)) No zase na druhou stranu aspon je, v cem se zlepsovat...

Turnaj - part 2

(Mira, 24. 6. 2008 15:34)

Vůbec se necítím dotčenej ;-)). Občas jsme se tam motali jak špina v kyblu, nejčastěji jsem ohrožoval brankáře soupeře asi já, a to už je napováženou.

Nejsme zvyklí na mantinely, navíc se hrálo poměrně tvrdě, nicméně jediný kdo během turnaje votočil hráče přes mantinel tak, že skončil u lavice pro střídající hráče byl Viktor.

Bavil jsem se s naším brankářem, říkal, že hlavní problém byl, že jsem nedokázali podržet balon - zkrátka chyběl tvůrce hry.

My si z toho berem ponaučení, teď jsme si i my odbyli skóre 0:6, takže zítra jsme zase na tahu! ;-)

re: Míra

(Víťa, 24. 6. 2008 13:30)

Já nazval, že první pokus selhal, což je pravda o fiasku bych si nedovolil psát....víš sám, jak dlouho jsme se sehrávali my, co hrajem na turnajích za Sibiř, taky to trvalo, ale teď víme, co kdo a není problém s postem. To stejný bych viděl i na náš minulý středeční zápas. Všichni se cplai dopředu ale bránit to už ne....v Budkách všechny smáznem, už bychom měli!!

Turnaj

(Mira, 24. 6. 2008 11:39)

Prohráli jsme 2:0 a 3:0 s finalisty turnaje, prohra 1:0 byla více než smolná, na tvrdém povrchu odskočil míč Viktorovi na ruku a rozhodčí, který nebyl příliš objektivní, na čemž se shodla většina hráčů i z ostatních mužstev, písknul ruku. Poslední zápas jsme byli jasně lepší, bohužel jsme převahu nedokázali přetavit v alespoň jeden gól. Problém vidím v nesehranosti, nejasném určení postů, malém počtu hráčů a hlavně v neochotě střídat, když očividně chyběly fyzické síly.

Jinak bych vystoupení nenazval fiaskem, kvalita byla opravdu vysoká o čemž může poreferovat např. Paci, který se zúčastnil v roli diváka a nestranného pozorovatele.